Anglezët pas Felipe Andersonit

16:30 | 10 Mars 2015

Lojtari kyç i Lazios këtë sezon,  mesfushori Brazilian Felipe Anderson, sipas medieve italiane, mbrëmë ka qenë nën përcjelljen  ekipeve më të mëdha angleze.

Sipas tyre Manchester United, Manchester City, Chelsea dhe Liverpool, që të trija e dëshirojnë Andersonin.
Ato raportojnë se agjentë  të Liverpoolit, dy skuadrave të Manchesterit dhe Chelseas mbrëmë e kanë ndjekur ndeshjen Lazio – Fiorentina, për të parë nga afër performancën e tij.

Shpërndaje në rrjete sociale