Turistes i vjedhin portofolin në Sarandë, ajo ka një mesazh të rëndësishëm për hajdutin

22:33 | 12 Gusht 2017

Një qytetare së cilës i është vjedhur portofoli brenda të cilit kishte dokumente me rëndësi njofton se është e gatshme të falë të gjitha paratë që kishte brenda tij, vetëm të ketë sërish dokumentet në duart e saj.

“Saranda Web” shkruan se portofoli ka humbur sot pranë plazhit të Centralit. Brenda tij ka pasur dokumente, leje qëndrimi rumune, patente, karte identiteti, 2 karta banke, dokumente shkolle dhe një shumë prej 350 mijë lekësh.

Këto të fundit ajo ka thënë se kushdo që e ka gjetur portofolin, ti mbaje, vetëm të ktheje dokumentet e tjera.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara