Shkodër, shkrumbohet lokali në qendër të qytetit

08:19 | 9 Dhjetor 2020

Një lokal në qendër të Shkodrës është përfshirë nga flakët.

Sipas informacioneve të para, dyshohet se zjarri ka rënë për shkak të një shkëndije elektrike.

Siç shikohet edhe nga pamjet lokali është djegur totalisht dhe flakët kanë prekur edhe pjesën anësore të një pallati.

Lokali gjendet në qendër të Shkodrës, shumë pranë hyrjes së Teatrit Migjeni./TCH

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara