Ndreu jep një lajm të mirë rreth koronavirusit

22:49 | 7 Gusht 2020

Kryebashkiaku i Lezhës Pjerin Ndreu, jep lajmin e mirë se Oliana dhe Ermali, dy zv.kryetarët e kaluan me sukses Covid-19.

Postimi i plotë:

“Oliana dhe Ermali, dy Zv. Kryetaret e Bashkise Lezhe, kane kaluar me sukses Covid-19. Duke ju uruar shendet te plote, i komplimentoj per korrektesen e treguar duke u izoluar dhe kryer nje karantine serioze.

Sakrifica qe ata bene eshte pjese e seriozitetit qe ne kemi si staf, duke vleresuar situaten per mos infektimin e familjeve dhe kolegeve.

Megjithese cdo dite kemi qene ne kontakt per konsulta pune, dhe ata vete nuk kane reshtur se punuari nga shpia duke ndihmuar ne zgjidhjen e problematikave.

Shpërndaje në rrjete sociale