Merr flakë në lëvizje, shpëton mrekullisht shoferi 22-vjeçar

21:12 | 15 Shtator 2021

Një mjet tip “Fiat” ka marrë flakë në lëvizje.

Policia e Lezhës sqaron se makina është djegur rreth orës 20:10 në afërsi të fshati Rraboshtë.

Automjeti drejtohej nga 22-vjeçari me iniciale K.Ll., banues në Ishull Shëngjin, i cili mrekullisht ka shpëtuar

Lidhur me këtë ngjarje është ngritur një grup hetimor dhe po punon për sqarimin e rrethanave të saj./tvklan.al

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara