Dy të vdekur në Shkodër

12:44 | 8 Mars 2015

Një çift bashkëshortësh janë gjetur të vdekur paraditen e sotme në një fshat të Malësisë së Madhe.

Sipas policisë, çifti me inicialet P.I, 35 vjeç, dhe gruaja D.I, janë gjetur në makinën e tyre në një rrugë dytësore pranë fshatit Aliaj, në komunën e Kastratit.

Ende nuk dihen motivet e kësaj ngjarje të rëndë, por policia dyshon se krimi ka ndodhur  për motive xhelozie.

Dyshohet se burri 35-vjeçar ka qëlluar në fillim me pistoletë bashkëshorten e më pas edhe veten.

Mësohet se bashkëshortët me tre fëmijë kishin mosmarrëveshje prej disa muajsh.

Shpërndaje në rrjete sociale