Google ADS

Bëhet e gjallë Elvana Gjata, reagim i veçantë

13:49 | 19 Tetor 2018
Arbresh.info

Pas ngjarjes së bujshme që ndodhi në zonën e ish-bllokur ku mbeti një i vrarë dhe dy të plagosur, këngëtarja Elvana Gjata u përfol si një nga shkaqet e mundshme të konfliktit

Gjithsesi ajo nuk u shpreh për këtë ngjarje dhe madje u largua jashtë vendit.

Tashmë ajo është shpallur në kërkim nga organet ligjzbatuese shqiptare. Por sot ajo ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për t’u bërë ‘e gjallë’.

Pak më parë në YouTube është publikuar projekti i saj i fundit në bashkëpunim me Poo Bear me titullin Shade.

Shpërndaje në rrjete sociale