Google ADS

Pamje mahnitëse, Rama poston videon nga Kukësi

09:15 | 4 Qershor 2023

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e kësaj të diele e ka nisur me një video nga Shishtaveci i Kukësit.

Përmes një video të postuar në rrjetin social Facebook shikohet natyra mahnitëse e Shishtavecit ku dora e njeriut akoma nuk e ka prekur.

Nga pamjet shihen kuaj të egër që vrapojnë të lirë.

“Mirëmëngjesi dhe me këtë ekstra energji nga Kukësi, ju uroj një të diel të mbarë”, shkruan Rama./abcnews.al

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme