Google ADS

Zbulohet sekreti i resë së Shyhretes (FOTO)

16:10 | 2 Gusht 2017

Shyhrete Behluli dhe reja e saj Learta janë protagonistët më të përfolur të momentit.

Ato diskutohen për raportin e tyre që pasqyrohet në media, raporton arbresh.info.

Nga kjo familje nuk janë këngëtare vetëm Shyhretja dhe Engji por edhe Learta.

Kjo e fundit ka zbuluar një ‘sekret’ që di të këndoj.

5 vite më parë ajo kishte marr pjesë në një koncert recital si soprano bashkë me pianisten Ana Kaçinari./Arbresh.info

learta_1501673751-2851262