Zaimina Vasjari feston ditëlindjen, mahnit me dukjen në festë

23:57 | 17 Qershor 2021

Zaimina mbush 34 vjet jetë.

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari sot shënon një datë të rëndësishme në kalendarin e saj.

Ajo sot feston ditëlindjen dhe mbush 34 vjet jetë, ndërsa për ndjekësit e saj solli fotografi nga ndeja që ka organiauar për këtë rast.

 

Lajmet më të lexuara