Xheraldina Berisha lanson klipin e saj të parë

13:54 | 6 Mars 2015

Xheraldinën sigurisht që e mbani mend nga The Voice of Albania ,ajo këto ditë ka publikuar këngën e saj të quajtur “Shum nalt”, për të cilën ka bashkëpunuar me Nurtel Morinën  dhe Granit Gashin nga produksioni Massive Production.Xheraldina na tregoi se është shumë e kënaqur me realizimin e këngës,pasi ka marrë vetëm komente të mira dhe shumë klikime në YouTube ,këngëtarja poashtu tregon se deri tani ishte e nxënë me studime universitare,por që  tani është duke punuar intenzivisht për projekte të reja.

https://www.youtube.com/watch?v=GQAMxKKN71c

Shpërndaje në rrjete sociale