Vetëm dy muaj pasi filluan lidhjen, fejohen Nick Jonas dhe Priyanka Chopra

11:04 | 27 Korrik 2018

Nick Jonas dhe Priyanka Chopra janë gati për tu martuar! 

 

Një burim thotë revistes PEOPLE se çifti është fejuar një javë më parë në ditëlindjen e 36-të të Priyankes, derisa ata ishin në Londër.

Sipas një burimi të afërt, Jonas ka mbyllur një dyqan Tiffany në qytetin e New York-ut për të blerë unazen e fejesës.

“Ata janë kaq të lumtur”, thotë një burim.

Një burim i Nick thotë për PEOPLE se këngëtari është “shumë, shumë i lumtur.

“Miqtë dhe familja asnjëherë nuk e kanë parë kështu, dhe të gjithë janë të emocionuar për të. Ai definitivisht e ka marrë seriozisht lidhjen me të,” thotë burimi.

Priyanka Chopra and Nick Jonas

Ky lajm vjen vetëm dy muaj pasi çifti filloj lidhjen në Maj. Në javët e fundit, këngëtari 25 vjeçar dhe ylli I Quantico janë pare në disa takime dashurie, duke përfshirë edhe një takim darke në New York City dhe shfaqjen Beauty and the Beast Live in Concert në Los Angeles.

Një person i afërt i çiftit tha për PEOPLE se Jonas dhe Chopra qëndruan në kontakt pasi dolën disa herë vitin e kaluar, por gjërat u bën serioze kur i prezentuan njëri-tjetrin familjeve./Arbresh.info

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale