Vesa Luma së shpejti sjell befasinë e radhës (Foto)

15:45 | 23 Shkurt 2017

Këngëtarja kosovare që tanimë është zhvendosur në Tiranë për të jetuar me burrin e saj reperin Big Basta do sjell një befasi.

Bëhet fjalë për projektin ‘Jemi dhe s’jemi’, që ishte hit i vitit 2007, të cilin ajo e çmon shumë, shkruan portali arbresh.info.

E, tani pas 10 viteve Vesa ka vendosur që për fansat e saj të sjell pjesën e dytë të këtij projekti muzikor.

Ajo ka postuar një foto në rrjetin social Instagram ku shihet me Big Bastën dhe me Ervin.

Për më shumë shikoni foton./Arbresh.info/

vesaa

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara