Google ADS

Vanessa e dashura e Ronaldos

12:39 | 8 Mars 2015

Më në fund Ronaldo ka gjetur të dashur të re, pas ndarjes me modelen ruse Irina Shayk.

Sipas mediave angleze e dashura e re e Ronaldos është e cila është prezantuese e një emisioni sportiv në Meksikë.

Vanessa përveç që është prezantuese, është modele dhe aktore.

vanesa0 vanesa1 vanesa3 Vanessa2

Shpërndaje në rrjete sociale