Google ADS

Tuna fituese e Dancing With the Stars

13:00 | 11 Shkurt 2015

Ashtu edhe siq pritej këngëtarja nga Shkupi është shpallur fituese e këtij edicioni të Dancing With the Stars.

Përveç shumë fansave që kishte Tuna që e shikonin nga TV dhe të cilët votuan që ajo të jetë fituese, ajo kishte edhe shumë fansa të pranishëm në ambientet ku mbahej spektakli dhe që vazhdimisht brohorisnin emrin e saj.

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme