Trixa ka bindjen se do eliminohet të premten

21:11 | 20 Janar 2022

Beatrix duket se po e përjeton shumë keq nominimin brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Ajo është përballë Donaldit dhe Einxhelit, të tre në nominim.

Sot, Beatrix ka nisur të qajë nga frika se në spektaklin e së premtes do të eleminiohet. Ajo me lot në sy ka përqafuar Arjolën dhe Monikën të cilat u munduan ta ngushëllonin.

Monika dhe Arjola i thanë se nuk do ikë asgjëkundi, por lotët e Beatrix tregonin se ajo ka bindjen që të premten do lërë shtëpinë. Ndoshta Trixa e ndjen.

Nuk e dimë si e përjetojnë banorët brenda shtëpisë, pasi ata nuk kanë dijeni për reagimet e publikut jashtë. Ndoshta ata janë të vetëdijshëm për situatat personale.

Beatrix nuk ka qenë ndonjëherë në nominim dhe ky i radhës është vërtet shumë i fortë. Ndoshta i pamundur që ajo t’ia hedhë përballë Donaldit dhe Einxhelit.

Ka vetëm një mundësi që t’ia hedhë: Meridiani, ish banor i Big Brother VIP sot ka hedhur një status që thoshte se asnjëri prej tyre nuk do dalë. Nëse kjo do jetë e vërtetë atëherë produksioni është vërtet i demaskuar.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara