Taylor Swift me zemër të madhe

10:54 | 5 Mars 2015

Këngëtarja Taylor Swift njihet se ka një zemër të madhe ,këtë ajo e ka dëshmuar edhe ditë më parë,ku ka vendosur ta vizitojë një nga fanset e saja më të mëdha,katër vjecaren Jalene Salinas,e cila ishte diagnostifikuar me tumor në kokë.Mamaja e Jalene-s i kishte kërkuar vajzës së saj të bënte një listë me gjërat që dëshiron ti bëjë,dhe ndër to vajza kishte shënuar dëshirën e madhe për ta takuar këngëtaren Taylor, e cila me të marrë vesh shkoi për ta vizituar.

Shpërndaje në rrjete sociale