Shfaqen imazhe nudo të aktores së njohur (FOTO)

20:31 | 13 Shtator 2017

Salma Hayek është zhveshur për skena seksuale të shumta gjatë viteve, një prej të cilave ishte roli i saj i ashpër në Ask the Dust në vitin 2006.

51-vjeçarja luajti si Camilla në filmin The Flick 11 vjet më parë, në të cilin film iu bashkëngjit Colin Farrell, i cili luajti rolin e Arturo Bandini, transmeton arbresh.info.

Skenat pasionante tani janë rishfaqur në internet, duke e treguar aktoren të lagur dhe të pa kontrolluar derisa shkon për një zhytje natën në oqean.

salma-hayek-1064414

Aktorja e mrekullueshme e cila kohët e fundit i provokoi ndjekësit e saj në Instagram me një foto të nxehtë në dush, mund të shihej krejtësisht e zhveshur derisa valët ngjiteshin rreth trupit të saj të zhveshur, duke treguar barkun e saj dhe të pasmet e bollshme.

salma-hayek-1064419

Flokët brune të Salma ishin paksa të lagura nga uji teksa ajo i bëri thirrje dashnorit të saj në ekran, përpara se çifti të rrotullohej rreth rërës në një skenë dashurie të zjarrtë.

salma-hayek-1064421
Salma sigurisht nuk ka nguruar të diskutoj për skenat e saja të ngrohta në filmat e kaluar, por së fundmi ajo pranoi se gjërat nuk kanë pasur fillim të mahnitshëm.

salma-hayek-1064415
Salma shpjegoi se skena e saj e parë e seksit së bashku me Antonio Banderas në filmin Desperado të vitit 1995 mori tetë orë për tu filmuar, përderisa ishte caktuar vetëm 1 orë./arbresh.info/

salma-hayek-853756

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara