Selena Gomez nuk ftohet në ditëlindjen e Justin Bieber-it

18:42 | 2 Mars 2015

Këngëtari Justin Bieber me rastin e ditëlindjes së tij të 21- të ka organizuar nje festë të madhe ,ku rreth vetes kishte mbledhur  shumë miq të tij,ndërsa ish e dashura e tij këngëtarja Selena Gomez thuhet se nuk ishte e ftuar.Duket sikur Selena tashmë ka gjetur lumturinë me të dashurin e saj të ri Zeed,dhe nuk I bënë fare përshtypje se cfare bënë Justin dhe me kë shoqërohet ai.

Shpërndaje në rrjete sociale