Selena Gomez dhe The Weekend kanë nisur bashkëjetesën

22:49 | 12 Shtator 2017

Çifti i dashuruar Selena Gomez dhe The Weekend në qetësi duket se kanë ndërmarrë një hap tjetër të madh në lidhjen e tyre, raportojnë mediat amerikane.

Entertainment Tonight raporton se dyshja janë zhvendosur përkohësisht në një “ndërtesë luksoze në zemrën e fshatit Greenwich”, transmeton portali arbresh.info

Nëse është e vërtetë, kjo është vetëm për disa muaj, pasi që Gomez është duke xhiruar një film të Woody Allen në Nju Jork. Ndërsa The Weekend do të nisë pjesën e dytë të turit të tij Legend of the Fall dhe do të organizojë koncerte nëpër SHBA, Zelandë të Re dhe Australi, me fjalë të tjera po jetojnë bashkë, por nuk po jetojnë bashkë.??/arbresh.info/

1504515193-selena-gomez-and-the-weeknd

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara