Samanta Karavella lanson këngën e re “Mala X Cha Cha Cha”

18:25 | 23 Qershor 2021

Artistja e njohur, Samanta Karavella, është ndër më të pëlqyerat në estradën shqiptare.

Samanta së fundi ka lansuar projektin e ri muzikor, shkruan portali arbresh.info

“Mala X Cha Cha Cha” mban titullin kënga, e cila është afro pesëminutëshe e ndarë në dy pjesë.

Teksti është shkruar nga Muma, ndërsa ky i fundit së bashku me Karavellën është përkujdesur edhe për muzikën.

Producimi i kësaj kënge ndërkohë u bë nga Bledbeats dhe Boban Apostolov.

Projekti, i publikuar tanimë në YouTube, u mirëprit nga fansat e artistes. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara