Google ADS

Sa për Semin në “Autostradë” tejkalo, artistja sjell këngën e saj më të re

21:39 | 25 Maj 2023

Artistja e njohur Semi Jaupaj ka publikuar këngën e saj të radhës të titulluar “Autosdradë”.

Për tekstin dhe muzikën e projektit është përkujdesur këngëtari i njohur, Yll Limani.

Pas një pauze të gjatë duket se Semi tanimë nuk do të ndalet duke sjellur hite për adhuruesit e muzikës së saj.

Kënga tashmë gjendet në You Tube./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale