S4MM bëhet baba për herë të parë

21:19 | 23 Nëntor 2022

Reperi i njohur nga Tetova, S4MM, është bërë baba për herë të parë.

Me anë të një postimi në InstaStory, ai ka treguar se e ka pritur në jetë fëmijën e tij të parë.

Samir Selimi (emri i vërtetë i artistit) e ka shpërndarë një fotografi, në të cilën e ka paraqitur dorën e foshnjës.

Është mësuar edhe gjinia e fëmijës, S4MM është bërë baba i një vajze.

Ndryshe, tash e një kohë, reperi nuk ka sjellë materiale të reja muzikore.

Bahskëpunimi me DJ PM dhe DJ DAGZ, “Tinzake”, ka qenë ndër realizmet më të fundit./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale