Ronaldo dhe Georgina vazhdojnë të shijojnë pushimet familjare në jahtin luksoz

13:08 | 7 Korrik 2021

Pas eliminimit nga Kampionati Evropian, Cristiano Ronaldo ka vendosur të shkojë në pushime bashkë me familjen e tij.

Cristiano Ronaldo është duke e kaluar eliminimin e ‘Euro 2020’ me pushime luksoze në një mega jaht, shkruan portali arbresh.info

Së fundi , Georgina publikoi disa imazhe nga pushimet teksa shfaqi figurën e saj të pabesueshme trupore me bikini, ndërsa shihej duke marrë një përqafim të ngrohtë nga i dashuri i saj.

Modelja lejoi që flokët e saj zeshkane të binin të lira mbi shpatullat e saj dhe gjithashtu mbante një palë vathë me rrathë ndërsa i buzëqeshte aparatit.

Kujtojmë se, sulmuesi portugez mund të mos luajë më në ‘Euro 2020’ por ai mbetet në garë për ‘Këpucën e Artë’, përkrah Patrik Schick të Republikës Çeke. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara