Robert Pattinson i rreptë ndaj fansave

14:45 | 7 Mars 2015

Robert Pattinson i cili ndodhet në turne me të dashurën e tij,thuhet se pasi perfundoi performancen në Paris gjatë një turme gjigante të fansave dhe paparacëve,e ka shtyer një fans I cili donte ti merrte atij një autograf. Veprimi i tij ështe quajtur arrogant.Në një video që po qarkullon në medie, dukej që nuk e ka prekur atë kështu që nuk vërehet dallimi mes një fansi dhe një paparaci në tërë atë turmë të madhe.

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale