Google ADS

Robert Pattinson i dhuron unazë të dashurës

12:13 | 4 Mars 2015
Arbresh.info

Ylli i ‘’Twilight’’, aktori Robert Pattinison, tani është në lidhje me reperen FKA Twigs dhe duket se qifti po kalojnë kohë shumë të mirë së bashku.Sipas një burimi të afërt thuhet se Pattinson i ka dhuruar një unazë yllit  të ‘’Video Girl’’. Kjo dhuratë është si premtim për besnikëri dhe lidhje të sinqertë.

Shpërndaje në rrjete sociale