Robert Berisha flet për herë të parë pse mungoi në ditëlindjen e nipit Tian

01:11 | 19 Maj 2018

Dy javë më parë Tian Berisha festoi ditëlindjen e parë.

Me të festuan prindërit e tij Patrisi dhe Tuna, shkruan arbresh.info.

Por, Patrisi afër nuk e kishte vëllain Robert.

Ky i fundit ekskluzivisht për emisionin n’ZOOM sqaroi këtë gjë.

Mësoni arsyen se pse ai mungoi në ditëlindjen e nipit./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara