Rita Ora uron MTV dhe kujton ngjarjet ku ajo ishte e pranishme

15:44 | 3 Gusht 2021

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora, ka uruar ditëlindjen e MTV-së, me anë të një postimi në Instagram

“Ju keni qenë një pjesë kaq e madhe në karrierën time dhe mbani disa nga kujtimet e mia më të bukura !!
Faleminderit që më mbështetët gjithmonë dhe që më lejuat të bëhem pjesë e diçkaje që kam parë që kur isha një vajzë e vogël”, thotë ajo në postimin e saj.

Ndër të tjerash ndan disa nga momentet kur ajo ishte e pranishme në ngjarjet e MTV.

Kujtojmë që pak kohë më parë kishte lanësuar këngën e saj më të re të titulluar ‘You for me’, në bashkëpunim me Sigala,
të shoqëruar edhe me videoklip. /arbresh.info/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara