Google ADS

Rita Ora shkëlqen në Grammy Awards

13:10 | 11 Shkurt 2015
Arbresh Info
Rita Ora ka shkëlqyer në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Grammy Awards.
Ajo kishte të veshur një fustan tepër të bukur, të punuar nga firma italiane shumë e famshme, Prada.
Rita gjithashtu kishte disa stoli shumë të bukura nga Lorraine Schwartz dhe Swarowski.
showbiz3-0
showbiz3-1

Shpërndaje në rrjete sociale