Rita Ora shkëlqen në fotot e reja

10:10 | 17 Maj 2022

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora po vazhdon të jetë e komentuar krahas karrierës edhe për paraqitjet e saj, që janë çdo herë unike.

Në një postim të ardhës për miliona fansa në llogarinë e saj në Instagram, Rita ka sjell disa imazhe të reja, në të cilat u shfaq tejet bukur, shkruan arbresh.info

E veshur me një kostum të zi dhe detaje me lule, makijazh të theksuar flokët kaçurrela me volum dhe aksesor ari , Rita duke e mahnitshme me në pozat e reja.

“Dje ishte argëtuese dhe jam e opsesionuar me grimin”, ka shkruar Rita në mbishkrimin e fotografive.

Përndryshe, Rita ditë më parë ka publikuar këngën e saj më të fundit “Finish Line”. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale