Google ADS

Rita Ora shkëlqen me veshjen kuq e zi

14:59 | 25 Janar 2024
K.B

Rita Ora duket elegante si gjithmonë në paraqitjen e saj të fundit.

Këngëtarja, 33 vjeçe, dukej shumë me stil me një fustan të zi në fotografië e fundit në Instagram.

Me flokët e saj të verdha dhe të lira mbi supet, Rita e bëri edhe më të bukur pamjen e saj.

Java e kaluar, Rita zbuloi se kishte bashkëpunuar me Keith Urban dhe ndau një klip të shkurtër, e cila ishte si një ‘trailer’ i klipit të saj të ri në ardhje.

Shpërndaje në rrjete sociale