Rita Ora nuk lë vend për imagjinatë, pozon e zhveshur në vaskë

13:00 | 28 Shtator 2022

Artistja shqiptare me famë botërore, Rita Ora mbetet e angazhuar me performanca dhe projekte të ndryshme.

Por kësaj radhe goditi ‘fort’, pasiqë nuk i la thuajse asgjë imagjinatës teksa publikoi një sërë fotografish nudo në Instagramin e saj, shkruan arbresh.info

Rita fshehu me kujdes pjesët e saj intime, në kohën kur po lahej në një vaskë gjigante me ujë ngjyrë rozë.

Ajo mblodhi duart mbi gjoks dhe kryqëzoi me kujdes këmbët teksa pozonte për setin e fotografive të publikuara në Instagram.

Ndërkohë, theksojmë që Rita ka nisur punën për albumin e ri ku do të përfshihet edhe një bashkëpunim me artisten tjetër shqiptare me famë ndërkombëtare, Ava Max.

Ndër tjera, këngëtarja ka konfirmuar gjithashtu se së shpejti do ta shohim edhe në projekte filmike. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme