Rita Ora dëshiron të bëhet nënë

11:09 | 2 Mars 2015

Rita Ora dëshiron fëmijë

Këngëtarja Rita Ora, e cila aktualisht është pjesë e panelit gjykues në “The Voice of UK”, kohët e fundit është duke e diskutuar çështjen e të pasurit fëmijë.

Sipas një burimi, ajo ka pranuar se ka dëshirë të ketë fëmijë me të dashurin e saj Ricky Hill.

Rita ka qëndruar me djalin shtatë vjeçar të njerës nga konkurentet në “The Voice”.

“Të gjithë ishim të habitur për mënyrën se si rrinte ajo me fëmijën dhe se sa e lumtur dukej”, tha një burim për gazetën “The Sun”.

 

Shpërndaje në rrjete sociale