Rita Ora bashkë me reperin Charles Hamilton sjellin këngën “New York Rain”

11:42 | 11 Mars 2015

Rita Ora dhe Charles Hamilton kanë lansuar këngën e re,ky bashkëpunim i Ritës me reperin e ri amerikan do të jetë një nga këngët e albumit të parë të reperit.

Kënga e cila titullohet “New York Rain” dhe do të prezentohet  në episodin final  të serialit të famshëm amerikan “Empire”,ku Rita përvec se do të këndojë në refrenin e kësaj kënge,ajo do të jetë e ftuar speciale në përmbledhjen e këngëve të sezonit të parë të “Empire” me 18 mars.

https://www.youtube.com/watch?v=FBXh8ebFwUU&feature=youtube_gdata

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale