Rihanna shfaqet sensuale në fotosesionin e ri për markën e saj

14:44 | 8 Mars 2021

Këngëtarja ka pozuar për koleksionin e ri pranveror të markës së saj ‘Savage X Fenty’.

Duke pozuar në koleksionin e ri, Rihanna tregoi linjat derisa reklamonte të brendshmet e reja.

Ajo shfaqi disa printime me lule dhe ngjyra të freskëta në veshjen e saj pikërisht për stinën pranverore. Këngëtarja kishte venë në pah asetet trupore duke përshtatur dukjen me makijazh teksa mbante në dorë edhe lule.

 

Lajmet më të lexuara