Google ADS

“Rihana feston bashkë me Di Caprion"

11:04 | 2 Mars 2015
Arbresh.info

Këngëtarja me famë botërore, nga Barabados, Rihana, duket se ditëlindjen e saj e ka festuar bashkë me aktorin e mirënjohur, Leonardo Di Caprio.

Sipas revistës TMZ, Rihanna, dhe aktori Leonardo Di Caprio, duken të jenë një çift i përkryer, kjo marrë parasysh që që të dy janë tip i njëjtë, nuk duan që t’i përkushtohen edhe shumë partnerit.

“Është e qartë që Di Caprio është i entuziazmuar pas Rihanës, por është Rihanna ajo që e pëlqen më shumë Di Caprion”, ka thënë një burim i TMZ.

Ndërsa  thuhet që Rihana dhe Di Caprio, janë në lidhje tash e 3 muaj.

Shpërndaje në rrjete sociale