Ribashkimi me Loredanën, postimi i fundit nga Mozzik konfirmon gjithçka

13:51 | 16 Janar 2021

Çifti më i diskutuar në estradën shqiptare janë padyshim rep-artistët Mozzik dhe Loredana.

Dyshja edhe pse nuk e kanë pranuar ende se nëse janë bashkuar, në rrjet tashmë po hidhen spekulime të shumta rreth tyre, shkruan portali arbresh.info

Në postimin e fundit, Mozzik ka dhënë sërish sinjale rreth ribashkimit me Loredanën.

“Marrëdhëniet bëhen më të forta kur të dy njerëzit janë të gatshëm të kuptojnë gabimet dhe të falin njëri-tjetrin”,- ka shkruar Mozzik.

Postimi i tillë padyshim që ngjalli reagime të shumta të fansave, të cilët tashmë janë të bindur se palët janë bashkë. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara