Reagimi i Anës pasi Atdheu e Sara vendosën të dalin çift nga “Përputhen”

10:27 | 12 Maj 2021

Dy konkurrentët e “Përputhen”, Atdhe Xharavina dhe Sara Malaj kanë befasuar të gjithë me veprimin e mbrëmshëm.

Sara ditët e fundit është parë vazhdimisht në shoqëri të Atdheut dhe dukeshin shumë të afërt.

Por, në puntantën e mbrëmshme, Sara vendosi që të largohej nga emisioni bashkë me Atdheun, si çift.

Lidhur me këtë reagoi edhe ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ana Kauri, e cila komentoi në faqen e “Përputhen”, duke shkruar “E beri dhe kte @atdhe_xharavina ”.

Mbrëmjen e kaluar, Sara kishte një debat me Geljanin nga distanca, duke tentuar që të paraqitej kinse nuk kishte asgjë me Atdheun.

Mirëpo, në takimin katër minutësh me këtë të fundit, dyshja vendosën që të dalin çift, madje Sara i dhuroi puthje Atdheut.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara