Puthja e parë publike e Borës dhe Donaldit pas ribashkimit

21:51 | 28 Shtator 2022

Është publikuar një video e xhirimeve të emisionit “Më lër të flas”, ku shihet se Bora puthë Donaldin para publikut.

Video është publikuar në Youtube nga dikush prej publikut që ishte prezent gjatë xhirimit të emisionit.

Në video dëgjohet publiku duke e thirrur Bora Zemanin që ta puthë Donald Veshajn, derisa siç duket ata po bënin të njejtin veprimi që  aktori Veshaj kishte bërë kur ishte vizituar nga moderatorja më e famshme shqiptare derisa ai ishte brenda shtëpisë më të madhe në shqiptari, Big Brother Vip Albania./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale