Priyanka Chopra: “E dua idenë e martesës”

11:58 | 14 Korrik 2018

Priyanka Chopra e do dashurinë!

Aktorja 35 vjeçare ka folur ekskluzivisht në një ngjarje të Saks dhe Vogue në Wolffer Estate Vineyards në Hampton.
“Unë mendoj se ndihem më e bukur kur jam e lumtur”, tha aktorja, e cila aktualisht është duke u takuar me Nick Jonas. “Unë me të vërtetë ndjehem si gjëja më e mirë që një grua mund të vesh është besimi i saj. Rrobat, këpucët, çantat, gjithçka që është, kjo është paketimi. Por kur keni besim, bota blen gjithçka që ju shisni”.

Dhe çfarë e bën atë të lumtur? Një gjest i ëmbël romantik!
“Unë kam qenë shumë me fat në atë departament,” ngacmon ajo. “Kanë bërë gjëra shumë të veçanta për mua … Më pëlqejnë gjërat e thella. Unë nuk jam tip gruaje e çokollatave dhe luleve”, ka shtuar ajo.

Ajo më pas sqaroi: “Dua të dua dhurata, natyrisht, i dua dhuratat, e cila vajzë nuk i do? Por unë mendoj se është fjala e shkruar që gjithmonë më bën të lumtur – diçka e shkruar, një letër, një shënim”, ka treguar aktorja.

Gjërat janë seriozisht duke u ngritur midis Nick dhe Priyanka kohët e fundit. Çifti është parë shumë herë, duke përfshirë edhe një ditë argëtimi më 4 korrik me vëllain më të vjetër të Nick, Joe Jonas dhe të fejuarën e tij, Sophie Turner.

 

Shpërndaje në rrjete sociale