Google ADS

Pritet të martohet antari i grupit “Metallica”

14:04 | 4 Mars 2015

Anëtari 51 vjeçar i grupit legjendar të rokut “Metallica”, Lars Ulrich, i cili në vitin 2013 u fejua me modelen Jessica Miller, është duke bërë përgaditjet për martesë.
Gjatë vikendit që lamë pas, Ulrich i ka ftuar miqtë e tij për të dalë, ku edhe ua ka kumtuar lajmin. Në dasmë, që është planifikuar të ndodhe së shpejti, pritet të marrin pjesë njerëz të fushës së artit dhe miq të çiftit. Lars dhe Jessica ishin në qendër të vëmendjes për shkak të dallimit  që kanë në moshë

 

Shpërndaje në rrjete sociale