Premierë: Genta, Albatrit Muqiqi dhe Nurteel thonë ‘Po du met pa’ (VIDEO)

19:12 | 31 Korrik 2017

Sapo është publikuar kënga më e re nga Genta.

Ajo këtë herë erdhi në duet me Albatrit Muqiqin dhe Nurteel, shkruan arbresh.info.

Muzikën e ka bërë Nurteel, ndërsa tekstin Ghulo & Nurteel,

Videoklipi është vizualizuar me nga XL Films./Arbresh.info