Për Kendall Jenner vera nuk ka mbaruar, kaq ‘hot’ po duket në bikini

09:17 | 27 Tetor 2021

Kendall Jenner është një nga modelet më të famshme në botë.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, Kendall ndau imazhe ku shihej me bikini, ndërsa në pah kishte vënë hiret e saj, shkruan arbresh.info

Kendall pozoi me kokën ulur, teksa ekspozoi trupin e saj joshës dhe të tonifikuar.

Kujtojmë se sa i përket jetës private, modelja është në lidhje me basketbollistin e njohur Devin për më shumë se një vit . /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara