Pas mposhtjes së kancerit, Rubi rikthehet më seksi se kurrë (FOTO)

08:41 | 28 Mars 2017

Ajo është një nga aktoret më të dashura latine. Barbara Mori u bë e njohur në Shqipëri me rolin e saj në telenovelën “Rubi”.

Ky personazh e bëri aktoren një nga emrat e kinemasës që nuk mund të harrohet lehtë.

Ajo gjithmonë është shfaqur shumë seksi dhe i ka qëndruar besnike flokëve të saj brune me onde.

Por këtë herë “Rubi” ka vendosur të ndryshojë krejtësisht.

Ç’mendoni për këtë transformi të aktores?

rr_1490682611-3474862 rrr_1490682607-9202640 rrrr_1490682614-5748312

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara