Pas 22 vitesh martesë, Colin Firth ndahet nga bashkëshortja

19:18 | 13 Dhjetor 2019

Colin Firth dhe bashkëshortja e tij Livia Giuggioli i kanë dhënë fund martesës, bëjnë të ditur publicistët e çiftit.

Lajmet u ndanë nga publicistët e tyre, të cilët thanë se çifti “do të mbajnë një miqësi të ngushtë dhe do të qëndrojnë të bashkuar në dashurinë e tyre për fëmijët e tyre”, transmeton portali arbresh.info.

“Ata me mirësi kërkojnë privatësi”, vazhdoi deklarata. “Nuk do të ketë asnjë koment tjetër.”

Livia është një producente filmi dhe fushatore e etikës së modës, e cila bashkë-themeloi Eco-Age, një kompani marketingu e cila përqendrohet në mjedisin dhe qëndrueshmërinë.

Dyshja u takuan në grupin e dramës në BBC Nostromo në 1996 dhe u martuan në Toskanë një vit më vonë.

Yjet kanë dy djem së bashku dhe Firth ka një fëmijë tjetër nga një martesë e mëparshme./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara