“Pa cenzurë”, projekti më i ri nga Capital T, Lyrical Son dhe Vig Poppa

15:53 | 4 Tetor 2017

Projektet muzikore nuk kanë të ndalur.

Sot Capital T, Lyrical Son dhe Vig Poppa kanë publikuar projektin e tyre të përbashkët.

“Pa cenzurë”, është kënga më e re nga treshja./arbresh.info/

 

Lajmet më të lexuara