n’ZOOM 10 – Ilir Shaqiri, Greta & Eni Koçi, Getinjo, Arian Vranica, Flutur Mustafa (VIDEO)

18:48 | 14 Qershor 2017

Këtë të premte në n’ZOOM mund të ndiqni shumë storie interesante.

Ilir Shaqiri tregon më shumë për dokumentarin kushtuar këngëtarit Arif Vladi.

Greta dhe Eni Koçi flasin për risitë e tyre nga ana muzikore.

Getinjo, Kida dhe Mozzik mbajnë koncert dhe n’ZOOM sjell atmosferën.

Arian Vranica ndan diçka nga eksperienca e tij në ‘X Factor Albania’

Shkrimtarja Flutur Mustafa ka promovuar librin e saj me titull ‘Na dy’.

Për këto e shumëçka tjetër ndiqni të premten ora 19:00 në kanalin zyrtar të arbresh.info në Youtube, dhe në 20:00 në Zico Tv./Arbresh.info

 

Lajmet më të lexuara