Google ADS

Nushi dhe Anna Kabashi me duet, këto janë detajet

19:00 | 12 Mars 2019
Arbresh.info

Nushi po shijon suksesin me dy projektet e tij.

‘Sa m’don’ dhe ‘Money’ ishin prurjet e fundit, përcjell arbresh.info.

E, tani reperi nga kryeqyteti do të vij me një duet.

Këtë herë Nush po bashkon forcat me këngëtaren Anna Kabashi.

Detajet mund ti kuptoni tek linku i emisionit n’ZOOM tek rubrika e lajmeve vendore./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale