Google ADS

Nuk është hëna, Nora Istrefi shkëlqen edhe natën

11:13 | 29 Korrik 2023
K.B

Njëra prej këngëtareve më të bukura të estradës sonë padyshim që është Nora Istrefi.

Përveç muzikës, artistja konsiderohet si femra më seksi.

Ajo ka publikuar disa fotografi në Instagramin e saj personal, dhe nuk ka zhgënjyer as kësaj here me paraqitjen e saj.

Sa i përket anës muzikorë, ajo së fundmi po e shijon suksesin e bashkëpunimit me artistin nga Shqipëria, Bruno. /Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale