Google ADS

Nuk do e besoni sa të holla merr Faydee për një koncert (FOTO)

08:53 | 11 Mars 2017

Faydee këngëtari i njohur nga Australia ishte mbrëmë i ftuar në emisionin ‘Zonë e Lirë’ me Arjan Çanin.

Ai ka treguar risitë e tij në muzikë dhe ka thënë që së shpejti do jetë në Shqipëri e Kosovë në koncert, shkruan arbresh.info.

Arjani nuk e la pa e pyetur në lidhje me paratë që merr gjatë koncerteve.

Këngëtari i hiteve ‘Habibi’, ‘Can’t Let go, ‘Laugh Till You Cry’, ‘Maria’ e shumë të tjera nuk e mohoi aspak mundësinë që ai të merr hiç më pak se 20 mijë euro për vetëm një koncert./Arbresh.info

faydee